2. 8. 2009
  • Slávime 18. nedeľu v "období cez rok", zároveň prvú nedeľu mesiaca August. Milodarom prispievame na novú maľovku kostola. DsPBz
    Ut.: spom. sv. Jána Márie Vianneyho, kňaza.
    Št.: neprikázaný sviatok Premenenie Pána.
    So.: spom. sv. Dominika, kňaza.
    V tomto týždní máme aj prvý piatok mesiaca August. Spovedá sa:
    Vysoká: dospelí - 30. min. pred sv. omšami, Pi: od 17.00 hod.
    deti a mládež - St.: 13.00 - 14.00 hod.
    Rodičia pošlite a pripomeňte deťom čas sv. spovede a aj sami im bude príkladom. Ak budete mať koho si na prázdninách aj tomu ponúknite sv. zmierenia, prípadne deti, ktoré budú na prázdninách mimo farnosti nech pristúpia k sv. spovedi tam.
    Semeteš: Ut.: od 15.15 hod.
    Horný Kelčov: Pi.: 14.00 - 14.45 hod. - žiaci a študenti.
    14.45 - 15.30 hod. - dospelý.
  • Sv. omše v tomto týždni:
    Vysoká: Po., St a Pi.: 17.45, Ut.: 14.00 pohrebná sv. omša Anny Šurlákovej, Št. a So: 6.30, nedeľu: 7.15 a 9.30 hod.
    Semeteš: Ut.: 16.00 hod.
    H.Kelčov: Pi.: 15.30, Ne.: 11.00 hod.
  • Sviatosť manželstva si v sobotu o 14.30 pri sv. omši vyslúžia:
  • Ivan Pavelka so Stanislavou Šamajovou. Sprevádzajme novomanželou vo svojich obetách a modlitbách. Sv. Joachim a Anna, orodujte za nich.
  • Chcem sa všetkým srdečne poďakovať, ktorí akýmkoľvek spôsobom robili prípravu, ale i samotný dôstojný priebeh púte ku kaplnke sv. Anny.
  • Od 1.septembra sa uvoľňujú bytové priestory v farskom byte nad Poštou. Kto by mal z farníkov záujem, môže sa prihlásiť na farskom úrade.
  • Rodičia, ktorí svoje deti prihlásili do kresťanského tábora v čase od 10. - 14.augusta na Kasárne - Makov, nech si po sv. omši v týždni prídu do sakristie zobrať prihlášku, ktorá musí byť vypísaná a rodičmi podpísaná.