12. 7. 2009
  • Slávime 15. nedeľu v období cez rok.
  • St.: spom. sv. Bonaventúra, biskupa a učiteľa Cirkvi.
    Št.: ľub. spom. Panny Márie Karmelskej.
    Pi.: spom. sv. Andreja - Svorada a Benedikta, pustovníkov.

• Sv. omše :

V pondelok o 14.00 hod. v Dome nádeje je posledná rozlúčka s naším farníkom Martinom Baculom. "Nech odpočíva v pokoji."
    Od utorka 14. - do štvrtka 23. júla, teda v mojej 9. dňovej neprítomnosti vo farnosti budú sv. omše nasledovne:
    tento týždeň:
    Vysoká: Po. a Pi.: 6.30, v nedeľu: 7.15 a 9.40 hod.(zmena)
    H.Kelčov: v sobotu s platnosťou nedele o 17.00 hod. (zmena)
    V prípade zaopatrovania chorých a pohrebu sa obráte na vdp. farára z Klokočova. Telefonický kontakt máte na nástenke pred kostolom, ako i tento program v mojej neprítomnosti.

• Do budúcej nedele majú rodičia stále možnosť prihlásiť svoje dieťa do tábora, ktorí sa bude niesť v duchu kresťanských hodnôt. Tábor je v čase 10. - 15. augusta na Makove - Kasárne. Do tábora môže ísť dieťa, vo veku 3. - 7. ročníka Z.Š. Cena za pobyt vrátane výletov a plnej penzie je 50 euro. Môžete sa prihlásiť v sakristií kostola.