Choď na obsah Choď na menu
 


17. nedeľa v období cez rok

26. 7. 2009
 • Slávime 17. nedeľu v období cez rok.
 • Liturgický kalendár:
  Po.: spom. sv. Gorazda a spoločníkov.
  St.: spom. sv. Marty.
  Št.: ľub. spom. bl. Zdenky Schelingovej, panny a mučenice, Slovenka
  Pi.: spom. sv. Ignáca z Loyoly, kňaza.
  So.: spom. sv. Alfonza Márie de Liguori, biskupa a uč. Cirkvi.
 • Sv. omše v tomto týždni:

  Vysoká: Po. a So: 6.30, St a Pi.: 17.45, nedeľu: 7.15 a 9.30 hod. - zmena ut. a št. sv. omša vo farskom kostole nebude, v pondelok je ráno
  H.Kelčov: Št.: 7.30 hod., So.: 17.00 hod. (s pl. nedele) - zmena
  Semeteš: Ut.: 7.30 hod.- zmena

 • Máte možnosť si zakúpiť nové číslo Kn.
 • Budúca nedeľa je 18. v období cez rok, zároveň aj prvá nedeľa mesiaca August. Milodarom prispievame na novú maľovku kostola. DsPBz. Po sv. omši o 9.30 bude po prvý krát v našej farnosti z príležitosti 390.výročia prvej písomnej zmienka našej obce uvádzaná duchovná "akcia", požehnanie motorových dopravných prostriedkov pre Horné i Dolné Kysuce. Kto chce predovšetkým z farníkov si dať požehnať svoj dopravný prostriedok môže tak urobiť. Pri zaparkovaní na sv. omšu rešpektujte hasičov. Svoj motorový prostriedok treba mať umytý.