9. 8. 2009
  • Slávime 19. nedeľu v "období cez rok".
    Po.: neprikázaný sviatok sv. Vavrinca, diakona a mučeníka.
    Ut.: spom. sv. Kláry, panny.
    Pi.: spom. sv. Maximiliána Márie Kolbeho, kňaza a mučeníka.
    So.: cirkevne prikázaný sviatok Nanebovzatie Panny Márie, ktorý kresťana - katolíka viaže pod ťažkým hriechom účasťou na sv. omši. Sv. omše , keďže je sobota sú ako v nedeľu: Vysoká: 7.15 a 9.30 hod., H.Kelčov: 11.00 hod.
  • Sv. omše v tomto týždni z menšími úpravami:
    Vysoká: Po.: 6.30, St a Pi.: 17.45(z pl. sviatku), So a Ne.: 7.15 a 9.30 hod.( vo farskom kostole sv. omša nie je v Ut. a Št.)
    Semeteš: Ut.: 7.30 hod.
    H.Kelčov: Št.: 7.30, So. a Ne.: 11.00 hod.
  • Rodičom, ktoré deti od zajtra odchádzajú do kresťanského tábora na Kasárne odchod je spoločným autobusom o 8.30 hod. z pred Pošty tu vo Vysokej. Teda nemusíte ísť s dieťaťom do Makova.
  • Od 1.septembra sa uvoľňujú bytové priestory v farskom byte nad Poštou. Kto by mal z farníkov záujem, môže sa prihlásiť na farskom úrade.
  •  Veľmi by som Vás pekne prosil, keby ste dávali na Vaše úmysly sv. omší v pracovné dni v sakristií kostola. Nedávajte na sv. omše: v nedeľu, prikázaný sviatok a na prvý piatok v mesiaci. Za pochopenie ďakujem.(Vysoká)
  • Budúca nedeľa je 20. v období cez rok. Po sv. omšiach bude v našej farnosti odložená zbierka zo 7. veľkonočnej nedeli na Katolícke masmédia - vyhlásená B.Ú. v Žiline. Milodarom podporujeme hlavne rádio Lumen, TV Lux, rôzne projekty na podporu šírenie radostnej zvesti modernými masovokomunikačnými prostriedkami. DsPBz.