16. 8. 2009
  • Slávime 20. nedeľu v "období cez rok".
    Št.: spom. sv. Bernarda, opáta a uč. Cirkvi.
    Pi.: spom. sv. Pia X., pápeža.
    So.: spom. Panny Márie Kráľovnej.
    V mojej šesť dňovej neprítomnosti sa v prípade zaopatrovania chorých a pohrebu obráte na vdp. farára z Klokočova. Telefonický kontakt máte na nástenke pred kostolom a na tejto stránke.
  • Ohľadom vysluhovanie sviatosti zmierenia je nasledovný poriadok:
    - 30. min. pred každou sv. omšou
    - deti, nech sa spovedajú, v prvopiatkovom týždni vtedy, keď je pre nich čas určený
    - dospelým, ktorým sa dá nech si nenechávajú sv. spoveď na piatok v prvom týždni, nech využijú predovšetkým prvé dni v týždni prvého piatku
    - nedeľu nechávajme priestor pre pracujúcich a starých, nevládnych, ktorí sú odkázaní na odvoz autom
  • Sv. omše v tomto týždni:
    Vysoká: St. a Pi.: 6.30, Ne.: 7.15 a 9.30 hod.
    Semeteš: nebude
    H.Kelčov: Pi.: nebude, Ne.: 11.00 hod.
  • Farníci, ktorí sa prihlásili na púť do Fatimy v čase 15.11. - 20.11.2009 majú bližší program na nástenke pred kostolom. Do konca augusta treba aj finančne vyrovnať potrebnú sumu, buď v sakristií kostola, alebo na farskom úrade.