Choď na obsah Choď na menu
 


22. nedeľa v období cez rok

30. 8. 2009
 • Slávime 22. nedeľu v "období cez rok".
 • Liturgický kalendár:
  Št.: spom. sv. Gregora Veľkého, pápeža a uč. Cirkvi.
 • Sv. omše:
  Vysoká: večerné 17.45: St. a Pi, ranné: Po., Št. a So.: 6.30, Ut.: 13.00 pohrebná sv. omša Márie Miníkovej, Ne.: 7.15 a 9.30 hod.
  Semeteš: Ut.: 16.00 hod.
  H.Kelčov: Pi.: 15.30, Ne.: 11.00 hod.
  Sviatosť manželstva si v sobotu pri sv. omši o 14.30 hod. vyslúžia:
  Jaroslav Sojčák s Luciou Frollovou. Sprevádzajme novomanželou vo svojich modlitbách a obetách. Sv. Joachim a Anna, orodujte za nich.

  V tomto týždní máme aj prvý piatok mesiaca September. Spovedá sa:
  Vysoká: dospelí - 30. min. pred sv. omšami, Pi: od 17.00 hod.
                   deti a mládež - Ut.: 11.00 - 12.00 hod.: 4. + 5. + 6. roč.
                   12.00 - 13.00 hod.: ostatné ročníky + študenti
  Semeteš: Ut.: 45.min. pred sv. omšou.
  Horný Kelčov: Pi.: 14.00 - 14.30 hod. - žiaci a študenti.
                              14.30 - 15.30 hod. - dospelí.

  Najlepší vstup do nového školského roka je mať čisté srdiečko a mať priateľstvo s Pánom Ježišom. Rodičia pošlite a pripomeňte deťom čas sv. spovede. Deti, ktoré si robia prvé piatky nech aj v tomto školskom roku v tom pokračujú. Kiež by sa pridali i ďalšie. Rodičia podporujte a povzbudzujte ich hlavne svojím príkladom.
  Vysoká - V piatok o 16.30 vo farskej klubovni je 1. nácvik spevokolu. Pozvané sú deti, ktoré boli v auguste v kresť. tábore na Kasárňach, deti, ktoré na spevokol chodievali, ale srdečne sú pozvané aj nové tváre.
  H.Kelčov -  V sobotu o 15.30 v kostole je 1. nácvik spevokolu. Pozvané sú deti, ktoré na spevokol chodievali, ale srdečne sú pozvané aj nové tváre.
 • Máte možnosť si zakúpiť nové číslo Kn.
 • Kto z farníkov má záujem o národnú púť do Šaštína na 15.septembra Žilinská diecéza vybavila pre pútnikov mimoriadne vlaky aj zľavy. Rozpis odchodov vlakov je na výveske pred kostolom.(na dverách kostola)
 • Budúca nedeľa je 23. v období cez rok, zároveň aj prvá nedeľa mesiaca Septembra. Pri sv. omšiach o 9.30 a 11.00 hod. budeme spoločne prosiť o dary Ducha Svätého pre žiakov, študentov ako i pracovníkov školstva v novom šk. roku. Po sv. omšiach je aj prvonedeľná zbierka na kostol. Milodarom prispievame na novú maľovku kostola. DsPBz.