Choď na obsah Choď na menu
 


23. nedeľa v období cez rok

6. 9. 2009
 • Slávime 23. nedeľu v "období cez rok", zároveň prvú nedeľu mesiaca September.
 • Liturgický kalendár: Po.: spom. sv. Marka, Melichara a Štefana - Košických mučeníkov.
  Ut.: neprikázaný sviatok Narodenie Panny Márie.
 • Sv. omše:
  Vysoká: večerné 17.45: St. a Pi, ranné: Po., Ut. a So.: 6.30, Ne.: 7.15 a 9.30 hod.
  Vo štvrtok o 9.30 hod. je sv. omša kňazov Čadčianskeho dekanátu - kňazské rekolekcie. Srdečne ste pozvaní.
  Semeteš: Ut.: 16.00 hod.
  H.Kelčov: Pi.: 15.30, Ne.: 11.00 hod.
  K sviatosti manželstva sa pripravujú: Peter Urbaník z Rakovej s Marcelou Gajdicovou z Vysokej. Kto by vedel o cirkevno - právnej prekážke nech to ohlási na f.ú.

  Vysoká: V piatok o 16.30 vo farskej klubovni je nácvik spevokolu. Žiaci i deti sú srdečne pozvané.
  H.Kelčov: V sobotu o 15.30 v kostole je nácvik spevokolu. Žiaci i deti sú srdečne pozvané.
 • Máte možnosť si zakúpiť nové číslo Kn..
 • Budúca nedeľa je 24. v období cez rok. O 16.00 hod. v kostole vo Vysokej bude koncert mládežníckeho spevokolu Shema z Kysuckého nového Mesta. Koncert sa uskutoční z dôvodu blížiacich sa hodov farnosti, ktoré budú 20. - 21.septembra, ďalej z príležitosti 390. výročia prvej písomnej zmienky Obce. Po koncerte budete mať možnosť si zakúpiť aj CD zboru. Koncert má aj rozmer podpory. Dobrovoľným milodarom podporujeme novú maľovku kostola. Srdečne ste pozvaní.
 • S radosťou, ale aj zo zodpovednosťou Vám oznamujem, že 21.septembra
  t.j. v pondelok o 17.00 hod. bude náš farský kostol sv. Matúša konsegrovaný teda posvätený diecéznym biskupom Mons. Tomášom Galisom. Na túto slávnosť ste srdečne pozvaní. Pozvite aj svojich príbuzných, ktorí pohádzajú z Vysokej. Je to historická udalosť, ktorá sa v dejinách farnosti i obce už opakovať asi nebude.