Choď na obsah Choď na menu
 


29. nedeľa v období cez rok

18. 10. 2009
 • Slávime misijnú nedeľu, zároveň 29. nedeľu v období cez rok.
  Kresťania sa dnes modlia a prosia dobrého nebeského Otca, aby bolo čím viac tích, ktorí by poznali a milovali Božiu Lásku. Aj my sa pridajme na tento úmysel. Po sv. omšiach je Biskupským úradom v Žiline vyhlásená celoslovenská zbierka na misie. Naše milodary budú darované rehoľníkom rademptoristim, ktorí v tomto týždni mali farské misie v našej farnosti. Finančné prostriedky budú obetované pre potreby rehole. Za vaše milodary aj v mene pátrov sPBz.
 • Liturgický kalendár:
  Férie po 29. nedeli v období cez rok.
  Modlitba sv. ruženca:
  • Vysoká: každý deň 35. min. pred sv. omšami. Po.: 1., 5. a 8 roč., St.: 3., 7. a 9. roč., Pi.: 2., 4. a 6. roč. Deti a mládež sú k modlitbe pozvané. Št., So. a Ne.: dospelí.
  • Semeteš: v utorok pred sv. omšou.
 • Sv. omše:
  Vysoká: Po., St. a Pi - 17.45, Ut., Št. a So.: 6.30, Ne.: 7.15 a 9.30 hod.
  Semeteš:
  Ut.: 16.00 hod.
 • Máte možnosť si zakúpiť nové číslo Kn.
 • Budúca nedeľa je 30. v období cez rok.