2. adventná nedeľa

6. 12. 2009
  • Slávime 2. adventnú nedeľu, zároveň prvú nedeľu mesiaca December. Prvonedeľná zbierka na kostol sa prekladá na budúcu nedeľu. Milodarom podporujeme novú maľovku farského kostola. DsPBz.
    V stredu, piatok a sobotu sú zimné kántrové dni. Formulár sv. omše je: za príchod Kristovho kráľovstva a duchovná obnova rodín a pokoj a spravodlivosť vo svete. Pridajte sa aj vy vo svojich modlitbách a obetách na tento spoločný úmysel Cirkvi.
    Modlitba sv. ruženca 35. min. pred sv. omšami.
    Po.: spom. sv. Ambróza, biskupa a uč. Cirkvi.
    Ut:: cirkevne prikázaný sviatok Nepoškvrnené Počatie Panny Márie. Kresťana - katolíka sviatok viaže účasťou na sv. omši pod ťažkým hriechom ako v nedeľu. Sv. omše:
    Vysoká: 7.30 a 17.45 hod., H.Kelčov: 15.30 hod.
    Sv. omše na budúci týždeň:
    Vysoká:
    Po., St., Št. a So. - 6.00 hod.(rorátne), Ut.: 7.30, Ut. a Pi. - 17.45 hod. Ne. - 7.15 a 9.30 hod.
    Piatok je žiacka sv. omša. Deti a žiaci sú srdečné pozvaní.
    Semeteš: Ut. - nebude sv. omša.
    H.Kelčov: Ut. - 15.30, Pi. - 6.45, Ne.: 11.00 hod.
  • Návšteva chorých v ich príbytku pred Vianocami: H.Kelčov - pondelok od 9.00 hod., Vysoká - piatok dopoludnia od 8.00 od fary smer Makov, od 13.00 - od fary smer Turzovka. Pre chorých neplatí eucharistický pôst teda nech sa spokojne naraňajkujú.
  • Vysoká: V piatok o 16.30 hod. bude nácvik spevokolu v klubovni vedľa fary.
  • H.Kelčov: V sobotu o 15.00 v kostole je nácvik spevokolu. Deti ako i mladí ľudia sú srdečne pozvaní.
  • Rok Žofie Bosniakovej - Teplička na Váhom: streda 9.12. t.j. streda odchod autobusu: H.Kelčov: 15.30 hod. od kostola, Vysoká: 15.40 hod. s pred Pošty.
  • Upratovanie kostola by som prosil ochotné ženy a dievčatá:
    Vysoká: (sobota po rannej sv. omši): z Novej Kolónie skupina č. 3.
    H.Kelčov: (piatok po sv. omši) p. KUBOŠNÍKOVÚ ALENU a p. KUBOŠNÍKOVÚ MICHAELU. Ochotným ženám srdečné Pán Boh zaplať.
  • Medzi lavicami (H.K. Za lavicami) je možnosť zakúpiť si kalendáre na r. 2010 s fotografiami novej maľovky nášho farského kostola. Milodarom podporujem novú maľbu kostola. Dobrodincom srdečné Pán Boh zapať.
  • Máte možnosť si zakúpiť nové číslo KN.
  • Budúca nedeľa je 3. adventná.