Choď na obsah Choď na menu
 


4. veľkonočná nedeľa

3. 5. 2009

  • Slávime 4. veľkonočnú nedeľu - nedeľu Dobrého pastiera. Za milodar na kňazský seminár sPBz.
  • Liturgický kalendár budúceho týždňa:

Modlitba sv. ruženca je 35. min. pred sv. omšami.

Májová pobožnosť:Vysoká: po sv. omši

H.Kelčov: Ut.: 13.30 hod. pohrebná sv. omša Jozefa Bavlšíka, Pi.: 15.30, Ne.:11.00 hod.

Máte možnosť si zakúpiť nové číslo Kn.

  • Budúca nedeľa je 5. veľkonočná.

 

Ohľadom maľovky:


- v tomto týždni sa v kostole robiť nič nebude, nakoľko materiál, ako i farby musia v tomto týždni dobre vyzrieť pred maľbou obrazov.

 


P. biskup Tomáš Galis, náš diecézny biskup srdečne pozýva v rámci roka sv. Pavla veriacich čadcanského dekanátu na sv. omšu s Ním + na katechézu o sv. Pavlovi do kostola sv. Jozefa do Čadce na sídlisku Kýčerka. Sv. omša bude v utorok 5. mája o 17.30 hod, po nej bude stretnutie s p. biskupom + katechéza. Kto by mal záujem z farníkov o toto duchovné stretnutie je možnosť ísť spoločne autobusom. H.Kelčov - 16.15 s pred kostola, Vysoká - autobusová zástavka oproti Jednote 16.30, križovatka pod Semetešom v Turzovke - 16.35 hod.