7. veľokočná nedeľa

• Slávime 7. veľkonočnú nedeľu. V našej farnosti je celofarská poklona k Najsvätejšej Sviatosti Oltárnej. Nájdime si čas na Pána Ježiša, seba i druhých. Záverečné požehnanie s májovou pobožnosťou + s novénou k Duchu Svätom bude o 17.30 rozpis
    /H.K./ Dnes o 13.00 hod. v kostole je spevokol. deti, žiaci i študenti ste srdečne pozvaní. Deti, ktoré pôjdu 3.júna k prvému sv. prijímaniu to majú ako súčasť prípravy k slávnosti, preto to majú povinné.
    V St., Pi. a So. sú letné kántrové dni. Ich obsahom je formulár sv. omše za: Jednotu kresťanov, alebo za Duchovné povolania. Pridajte sa aj vy k tomuto úmyslu.
    Modlitba sv. ruženca je 35.min. pred sv. omšou.
    Májová pobožnosť + Novéna k Duchu Svätému:
    vo Vysokej: po sv. omši.
    v H.Kelčove: každý deň o 18.00 hod., keď je sv. omša tak pred ňou.
    Semeteš:
    pred sv. omšou.
    So.: spom. sv. Filipa Neriho, kňaza.
    V stredu o 16.15 hod. v klubovni vedľa fary je spevokol. Žiaci, deti i mládež sú naň  srdečne pozvaní.
    V stredu po večernej sv. omši bude poklona pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou.

Sv. omše v tomto týždni:
    Farský kostol:
    Po., St. a Pi.: 17.45, Št. a So.: 7.30, Ne.: 7.15, 9.30 hod.
    Semeteš:
    Ut.: 16.00 hod.
    H.Kelčov: Pi.: 15.30, Ne.: 11.00 hod.
  • K sviatosti manželstva sa pripravujú:
    Adam Steiniger z Dlhej nad Kysucou s Marcelou Oboňovou z Vysokej
    Michal Skaličan z Čadce s Ivanou Vankovou z H.Kelčova. Kto by vedel o cirkevno - právnej prekážke nech to ohlási na F.Ú.
  • Oznam pre prvoprijímajúce deti a ich rodičov: nácvik slávnosti bude v piatok po sv. omši. Účasť dieťaťa a jedného rodiča je potrebná!

O upratovanie kostola by som prosil:
Vysoká(v sobotu o po rannej sv. omši): časť Závodie č 2
H.Kelčov(v piatok po sv. omši): sl. POLIAKOVÚ KRISTÍNÚ a sl. VANKOVÚ IVANU. Ochotným ženám a dievčatám sPBz.

• Máte možnosť si na stolíku za lavicami zakúpiť katolícku tlač.
  • Budúca nedeľa je výročitá slávnosť Zoslania Ducha Svätého, záver Veľkonočného obdobia.