Choď na obsah Choď na menu
 


Štvrtá pôstna nedeľa

22. 3. 2009

  • Liturgický kalendár:

St.: neprikázaný (ale veľmi uctievaný) sviatok Zvestovanie Pána.

Modlitba sv. ruženca je 35. min. pred sv. omšami.

Pobožnosť Krížovej cesty:

Semeteš: utorok - 15.45 hod.

Horný Kelčov: piatok - 15.00 hod.

Vysoká: piatok - 17.00 hod. (K.c. bude obetovaná za tích, ktorí sú závislí na alkohole, majú problémy z touto chorobou "dneška", alebo sú i obeťami alkoholu. Obsahom rozjímaní jednotlivých zastavení K.c. budú zamerané práve na túto problematiku)

Je stále možnosť zahlásiť ak sú: nové adresy chorých a bezvládnych farníkov, ktorí by chceli sv. spoveď a sv. prijímanie k Veľkej noci vo svojom príbytku. Na budúci týždeň Vám vyhlásim, kedy ich prídem navštíviť.

Prípravné stretnutie na Stretnutie s otcom biskupom na kvetnú nedeľu sa bude konať v piatok o 15:30 v klubovni vedľa fary.

  • Sv. omše:

Vysoká: Po, St. a Pi.:17.45, Ut., Št. a So.: 6.30 hod., Ne.:7.15 a 9.30 hod.

Semeteš: Ut.: po krížovej ceste

H.Kelčov: St. a Pi.: 15.30, Ne.:11.00

H.Kelčov: V sobotu o 15.30 bude spevokol. Deti ako i mladí sú srdečne pozvaní.

  • Máte možnosť si zakúpiť nové číslo KN.
  • Budúca nedeľa je 5. pôstna.

 

 

Chcem sa Vám poďakovať za prejavenú sústrasť, spolucítenie, modlitby, obety, ale i prítomnosť mnohých z Vás na pohrebe mojej mamy v PB, ktorá zaopatrená Ježišovými sviatosťami odovzdala svoju dušu dobrému nebeskému Otcovi minulú nedeľu 15.marca o 10.00 hod. Ešte raz srdečné PBz. "Nech odpočíva v pokoji."

                                                                                          vdp. Peter Hrenák