Choď na obsah Choď na menu
 


Tretia pôstna nedeľa

15. 3. 2009

  • Slávime 3. pôstnu nedeľu.
  • Liturgický kalendár:

Št.: neprikázaný (ale veľmi uctievaný) sviatok sv. Jozefa, ženích Panny Márie.

Modlitba sv. ruženca je 35. min. pred sv. omšami.

Pobožnosť Krížovej cesty.:
Semeteš: utorok - 15.45 hod.
Horný Kelčov: piatok - 15.00 hod.
Vysoká: piatok - 17.00 hod. (obetovaná za chorých)
V piatok o 15.45 hod.v klubovni vedľa fary bude spevokol. Deti a mládež sú srdečne pozvaní.

Kto z mladých ľudí by mal záujem o stretnutie zo svojím diecéznym biskupom na Kvetnú nedeľu 5.apríla v Martine, môže prísť na budúci piatok po sv. omši do klubovne vedľa fary. Plánujú sa autobusy z Kysúc, treba však najskôr zistiť záujem. Veková hranica je žiak, žiačka 8. ročníka a vyššie. Mladí sú srdečne pozvaní.

V tomto týždni máte možnosť zahlásiť ak sú: nové adresy chorých a bezvládnych farníkov, ktorí by chceli sv. spoveď a sv. prijímanie k Veľkej noci vo svojom príbytku. U ktorých som bol na Vianoce už zahlasovať nemusíte. Chcem povzbudiť Vás všetkých, ktorý máte aj v susedstve niekoho o ktorom viete, že už nechodí do kostola, deti bývajú mimo farnosti, tak sa mu pekne prihovorte a povedzte mu o tom, že p. farár by ho rád prišiel navštíviť. Ponúknime mu aj takúto službu. .

  • Sv. omše:

Vysoká: Po, St. a Pi.:17.45, Ut., Št. a So.: 6.30 hod., Ne.:7.15 a 9.30 hod.

Semeteš: Ut.: po krížovej ceste

H.Kelčov: Št. a Pi.: 15.30, Ne.:11.00

  • Máte možnosť si zakúpiť nové číslo KN.

  • Budúca nedeľa je 4. pôstna.